D40NF3LL@ FIELD-EFFECT TRANSISTOR OF DATASHEET PDF
D40NF3LL@
Package :
Manufacturer : STMicroelectronics
Pins :
Description : N-channel 30V - 0.009ohm - 40A - DPAK Low gate charge STripFET TM II Power MOSFET
Temperature : Min °C | Max °C
D40NF3LL@
Field-effect transistor Website
All about Field-effect transistorPackage :
Pins :