B70NF3LL@ FIELD-EFFECT TRANSISTOR OF DATASHEET PDF
B70NF3LL@
Package :
Manufacturer : STMicroelectronics
Pins :
Description : N-channel 30V - 0.0075ohm - 70A - D2PAK Low gate charge STripFET TM II Power MOSFET
Temperature : Min °C | Max °C
B70NF3LL@
Field-effect transistor Website
All about Field-effect transistorPackage :
Pins :